Veehouders

 

Dit zijn de KDR Vleesveehouders

Wilt u zich ook certificeren als Keten Duurzaam Rundvlees Veehouder vul dan dit formulier in.

Jandlis Meat

Hondweg 16
8251 RB Dronten
06 – 13030918
info@jandlismeat.nl
http://www.jandlismeat.nl/
UBN Nummer: 6143129

Katervee/Van Zandwijk

Katerdam 2
4171 BE Herwijnen
henkvanzandwijk@gmail.com
UBN Nummer: 1008317

Mts. Van de Riet-Van Agtmael

Vierschaarstraat 30
4751 RR Oud Gastel
carin.vanderiet@online.nl
UBN Nummer: 6313636

Vleesveehouderij A. Kuppens v.o.f.

Castertweg 35
6005 PM Weert
mirjam@vleesveehouderij.eu
UBN Nummer: 759409

Landbouwbedrijf Cleven

Maastrichterweg 23
6456 AH Bingelrade
beppiecleven@hotmail.com
UBN Nummer: 440907

Heijdra Vleesvee

Stuivenbergweg 14
3403 NH IJsselstein
030-6013170
info@heijdravleesvee.nl
www.heijdravleesvee.nl
UBN Nummer: 6259855

John van Can

Baneheide 28
6353 AL Baneheide
045-5441248
johnvancan@planet.nl
UBN Nummer: 2223524

M.E.J. Geensen

Julianastraat 36a
4566 AG  Heikant
0114-312444
mailto:marcgeensen@hotmail.com
UBN Nummer: 0945914

Vof Geerets Vleesvee

Klein-oirlo 12
5811 AW Castenray
06-10909919
basgeerets@hotmail.com
http://www.geeretsvleesvee.nl
UBN Nummer: 446200

G.O. Zanderink – Stal Meijel

Boerderijweg 6
MEIJEL
077-4661485
zanderink@kpnmail.nl
UBN Nummer: 6130534 + 6299413

M.J. Buijze

Maaidijk 12
4501 PL Oostburg
0117-453444
m.j.buijze@planet.nl
UBN Nummer: 6177298

Paul Inghels

Gentsevaart 1
4565 ER Kapellebrug
0114-319223
pinghels@zeelandnet.nl
UBN Nummer: 948540

Eddy Neve

Rummerdijkstraat 1
4585 PR Hengstdijk
0114-683192
ejneve@planet.nl
UBN Nummer: 2008062

Mts. Roos

Eikenhofweg 2
5841 CE Veulen
06-53356592
jgroos@hotmail.com
UBN Nummer: 2687957

Mts. Westerkamp

Kroesenallee 18
8026 PN Zwolle
0529-401144
andre.westerkamp@hetnet.nl
UBN Nummer: 6065960

Mts. Westerkamp

Kroesenallee 20
8026 PN Zwolle
0529-401144
andre.westerkamp@hetnet.nl
www.westerkamp-vleesvee.nl
UBN Nummer: 710651

Sjaak v.d. Geest Vleesvee

Laan van Oud Raadwijk 11a
2381 EW Zoeterwoude
071-8880968
sjaakvdgeestvleesvee@hotmail.com
UBN Nummer: 6031884

Agrarisch Onderneming Ouder Amstel

Mieland 2
1792 CL Oudeschild (Texel)
0222-320912
reniekolk@xs4all.nl
UBN Nummer: 1854798

Spaansen Holding B.V.

Scheidersweg 6
1731 LX Winkel
06-53910770
spaansen@hebbeding.com
UBN Nummer: 1850297

Fam. Weijers

Kleefseweg 97
6599 AB Ven-Zelderheide
0485-518101
harmensusanneweijers@live.nl
UBN Nummer: 0449915

Kwekerij M. Vromans B.V.

Quirijnstokstraat 15
5012 TC Tilburg
013-4553214
info@kwekerijvromans.nl
UBN Nummer: 433756

Schouten v.o.f.

Waardhuizen 18
4287 LS Waardhuizen
0183-441154
schoutenvof@planet.nl
UBN Nummer: 771487

Dommeldal St. Michielsgestel B.V.

Theerestraat 86
5271 VM ST. MICHIELSGESTEL
073-5512605
dommeldal@home.nl
UBN Nummer: 1338678

Veebedrijf P. Pouw & Zn.

Lange Coupure 5
1391 KN ABCOUDE
06-55776553
a.pouw1@hetnet.nl
UBN Nummer: 907244

Mts. Baijens Geerts

Groot Bedaf 10a
5111 PG Baarle Nassau
013-5081596
frans.baijens@hetnet.nl
UBN Nummer: 1336278

Mts. Keustermans

Nijhoven 36
5111 HE Baarle Nassau
013-5081596
frans.baijens@hetnet.nl
UBN Nummer: 1718085

Rose Mesterij Kruijer

Hoofdweg 3
9678 PE WESTERLEE
0597-431625
gkruijer@planet.nl
UBN Nummer: 2466824

B. Roks

Slikkenburgseweg 2
4661 PW Halsteren
06-22221523
benroks1957@hotmail.com
UBN Nummer: 1500231

REGO

Hollende Wagenweg 8a
3985 SG Werkhoven
06-26795941
info@regobv.com
UBN Nummer: 6280044 + 6312668

Van Raak Vleesvee

de Luther 23
5095 AC Hooge Mierde
06-51591453
raak555@kpnmail.nl
UBN Nummer: 1397798

Vleeveehouderij Spronk

Voorweg 167
2716 NJ Zoetermeer
079-3515964
dejaspronk-c@telfort.nl
UBN Nummer: 479985

Van Rooij

St. Lambertusstraat 108
5266 AH Cromvoirt
0411-641802
t.vanrooij@tiscali.nl
UBN Nummer: 2600707